Zadzwoń

Napisz

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2017, Warszawa 4-5.04.2017

Brylant Polskiej Gospodarki 2018
24 lutego 2020

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2017 to wydarzenie, które mamy już za sobą. Targi w Warszawie należą do jednych z najciekawszych i kluczowych wydarzeń w kalendarzu każdego entuzjasty branży co-packing. Nie zabrakło tam również nas.

Targi były doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i zainicjowania współpracy. Mamy nadzieję, że nasze spotkanie w Warszawie było jednym z pierwszych. Tegoroczna, 9. edycja Targów Packaging Innovations to bezsprzecznie wielki sukces i frekwencyjny rekord. Targi te, to coś więcej niż dobrze przygotowana wystawa i chęć pokazania się, było to  przedsięwzięcie dla świadomych przedsiębiorców, konsumentów, producentów i dostawców. Targi zgromadziły szerokie grono międzynarodowych wystawców, którzy sami w sobie stanowią największą wartość.

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego punktu wystawowego w strefie  CO-PACKAGING, za poświęcony nam czas oraz ciekawe konwersacje. Zachęcamy Państwa do indywidualnych konsultacji. Jesteśmy po to, żeby Państwu pomóc.