Zadzwoń

Napisz


Czym się zajmujemyAPACK Sp. z o.o. zajmuje się pakowaniem, przepakowywaniem i konfekcjonowaniem uprzednio zapakowanych produktów branży FMCG oraz zakupem i dystrybucją materiałów dostarczanych do klienta w ramach akcji BTL.


Nasza oferta obejmuje szeroko rozumiany co-packing i co-manufacturing produktów promocyjnych, ale też regularnych serii sprzedaży.

Oferujemy pakowanie, przepakowywanie, foliowanie, etykietowanie, banderolowanie oraz celofanowanie produktów. Dokonujemy konfekcjonowania i sortowania produktów świadcząc szereg wymagających prac manualnych. Zajmujemy się obróbką zarówno produktów zamkniętych jak i otwartych. Mieszamy komponenty sypkie i płynne zgodnie ze wskazaną przez klienta recepturą, a następnie dokonujemy maszynowego dozowania produktu końcowego. Projektujemy i produkujemy opakowania tekturowe i foliowe oraz doradzamy w ich wyborze.

Zakres świadczonych usług dostosowujemy do potrzeb klienta, oferując kompleksowe rozwiązania logistyczne, obejmujące magazynowanie i transport produktów głównych oraz zakup materiałów pomocniczych, a także obsługę sklepów internetowych.