Pakowanie to nasza pasja...
od pomysłu do realizacji
Kompleksowa obsługa
logistyczna
Jakość i terminowość

Aktualności

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2017 to wydarzenie, które mamy już za sobą. Targi w Warszawie należą do jednych z najciekawszych i kluczowych wydarzeń w kalendarzu każdego entuzjasty branży co-packing. Nie zabrakło tam również nas.  

Już trzecie raz z rzędu APACK Sp. z o.o. miał przyjemność uczestniczyć we wręczeniu nagród Gazele Biznesu 2016, które odbyło się 28.02.2017 r. w Poznaniu w IBB ANDERSIA HOTEL.

Ranking Gazele Biznesu, organizowany przez dziennik Puls Biznesu stał się dla nas swoistym podsumowaniem każdego minionego roku i docenieniem włożonej, ciężkiej pracy. 

Miniony rok 2016 był dla nas bardzo pracowitym okresem, czasem realizacji nowych wyzwań i inwestycji. Otworzyliśmy dodatkowe linie produkcyjne, wzrosło zatrudnienie, a przy tym i uznanie.

Intensywność działań oraz nasz wkład pracy został zauważony i doceniony. Swoistym wyróżnieniem jest dla nas współpraca z tak znanymi, opiniotwórczymi czasopismami branżowymi, które chętnie publikują nasze wywiady, opinie eksperckie czy też reklamy.

Nic bardziej nie motywuje do dalszego rozwoju jak docenienie i uznanie.
Obiecujemy nie zwalniać tempa w 2017, usłyszycie o nas w kolejnych wydaniach!

Zapraszamy do śledzenia nowinek branżowych we wspomnianych czasopismach, są godne polecenia!

Tegoroczna, jubileuszowa 30-ta edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK zgromadziła blisko 500 wystawców z 24 krajów. Całe przedsięwzięcie odbywało się na powierzchni 13.000 m² z udziałem ok. 63.000 odwiedzających przygotowane ekspozycje. Targom TAROPAK po raz pierwszy towarzyszyły Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGIPAK.

Uczestnictwo w Targach to odkrywanie nowych możliwości, czyli bycie krok przed konkurencją. Jest to ważny aspekt funkcjonowania firmy, a jednocześnie marketing. Wiemy, że wspólny sukces możemy wypracować tylko dzięki naszym klientom i spotkaniom z nimi.

Warto rozmawiać i warto słuchać!

Dziękujemy zatem wszystkim, którzy przybyli i nas słuchali, ale przede wszystkim tym, którzy do nas mówili!

 

Formuła połączyła III Targi Producentów Marek Własnych i specjalistyczną Konferencję, a także warsztaty opakowań i konkurs na najlepsze opakowanie marki własnej. Przedsięwzięcie zgromadziło w ciągu dwóch dni, 800 specjalistów branży – kupców i przedstawicieli sieci handlowych, producentów private labels oraz producentów i projektantów opakowań. Future Private Labels w Targach Kielce to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w 100% poświęcone jest polskiej branży marek własnych. Targi Producentów Marek Własnych zgromadziły 83 wystawców z 9 krajów, a ekspozycja była o 15% większa od ubiegłorocznej. 

Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNOVATIONS, największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, skupiające specjalistów branży opakowań odbyły się w Warszawie w dniach 12-13 kwietnia 2016.
Tegoroczna, 8. edycja  Targów Packaging Innovations odniosła frekwencyjny sukces. Targi mają ugruntowaną pozycję, co sprawia, że pojawiła się tutaj ogromna ilość zwiedzających, którzy nie byli przypadkowymi gośćmi. Udział w przedsięwzięciu wzięła rekordowa liczba 4,5 tys. branżowych specjalistów, poszukujących najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Były to osoby z branży, które, wiedziały w jakim celu przyszły i zadawały konkretne pytania. Ofertę zaprezentowało 200 wystawców, wśród których znalazły się czołowe firmy z Polski i zagranicy, wśród nich również APACK. Organizatorzy zadbali o odwiedzających i zapewnili dodatkowe atrakcje. Ozdobą i niewątpliwą niespodzianką podczas tegorocznej 8. edycji Targów była ekspozycja oryginalnego dzieła Andy Warhola – legendarnej puszki Campbella, uznawanej za najsłynniejsze opakowanie na świecie. 
W magazynie OOH pojawiła się informacja o naszym udziale w zbliżających się Targach Packaging Innovations 2016. Zapraszamy do lektury: oohmagazine.pl

Doskonałym podsumowaniem minionego roku była uroczysta gala wręczenia nagród Gazele Biznesu 2015, która odbyła się 24.02.2016 r. w Poznaniu w IBB ANDERSIA HOTEL. Wśród nagrodzonych znalazła się również firma APACK.
Tegoroczna, 16. edycja zweryfikowała w rankingu osiągnięcia 4300 firm, a nasza uplasowała się na 95. miejscu w Polsce, tym samym na 11. miejscu w Wielkopolsce. Jest to dla nas ogromny zaszczyt, znaleźć się w czołówce tak prestiżowego plebiscytu. 

Czasopisma branżowe w naszym kraju stają się coraz popularniejszą lekturą, po którą sięgają przedsiębiorcy. Producenci są ciekawi nowinek technologicznych, pomysłów konkurencji oraz relacji z istotnych wydarzeń kulturowych naszej branży, a także prognoz na przyszłość. Wszystko to możemy znaleźć w poczytnych, opiniotwórczych czasopismach, do których chętnie zagląda również APACK Sp. z o.o.

Targi FachPack dedykowane są branży co-packing i są jedną z największych imprez w tym sektorze na świecie. Rekordowa liczba wystawców i odwiedzających podczas tegorocznej edycji targów potwierdza ogromne zainteresowanie tym sektorem usług, ogólnoświatowy boom na rynku pakowania. W trend wzrostowy wpisuje się także rynek polski, który miał sposobność zaprezentowania się w Niemczech. APACK Sp. z o.o. wraz z zaprzyjaźnionym partnerem, firmą TECHPAK miał przyjemność uczestniczyć w tym przedsięwzięciu i godnie prezentować nasz kraj. 

Tegoroczną odsłonę targów PAKFOOD ocenia się jako jedną z najciekawszych w ostatnich latach. Możliwości dofinansowania działalności ze środków unijnych działają jak koło zamachowe. Napędzają sektor opakowań, a to potęguje dynamizm rozwoju. Ekspozycja oraz wydarzenia towarzyszące zostały dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw, zachęcając zaabsorbowanych ekspozycją odwiedzających do energicznego wkroczenia na rynek.  

Polska jest szczególnie korzystnym rynkiem dla marek własnych. O budowie odpowiedniego klimatu, warunków oraz drogi rozwoju podczas otwarcia targów mówił dr Andrzej Maria Faliński, Dyrektor Generalny Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji. Hasło przewodnie tegorocznej Konferencji Producentów Marek Własnych to: „Marka Własna jako instrument nowoczesnej konkurencji”. Sektor marek własnych rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie i świadomie. Konsumenci pokochali marki własne i chętnie sięgają po produkty sygnowane marką własną, zarówno podczas codziennych jak i większych, planowanych zakupów. Większość Polaków  docenia korzystną relację jakości do ceny tych produktów. Produkty marek własnych są zatem konkurencyjne same w sobie. Firma APACK Sp. z o.o. prezentowała swoje saszetki, które wykorzystywane są podczas pakowania produktu otwartego. Usługę tę wprowadziliśmy do swojej oferty i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Saszetki mogą posiadać oczywiście dowolny nadruk i informację handlową co jest olbrzymim atutem dla naszych klientów.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2015 zagościły w stolicy naszego kraju w dniach 09-10.04.2015 by zmienić warszawską Halę Expo XXI w platformę inspiracji, wiedzy i pomysłów branży co-packing. Cały sukces tego przedsięwzięcia jest zasługą uczestników, największych i najważniejszych producentów oraz dystrybutorów zarówno z kraju jak i zagranicy, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Nasza firma występowała również w charakterze jednego z wystawców, co wyróżnia nas spośród tłumu i pozwala szerzej przedstawić profil działalności firmy APACK Sp. z o.o.  

W minioną środę (tj. 11.02.2015) w Poznaniu na terenie MTP w Sali Ziemi odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Gazele Biznesu 2014. 

Poznańska gala była 8 z 12 w tej serii, a udział w niej wzięli nagrodzeni z województwa wielkopolskiego i lubuskiego. W województwie wielkopolskim zostały wyróżnione 542 przedsiębiorstwa, a w lubuskim 77. 

Nasza firma została wyróżniona w corocznym rankingu Gazele Biznesu, czyli rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.
Nasza firma nie wie co to bierność. Nadarzające się okazje i sposobności wykorzystuje zawsze w 100%. Energiczność i wiarygodność firmy zaowocowała umieszczeniem naszych reklam, wywiadów czy też relacji z uczestnictwa w targach, w poczytnych czasopismach branżowych takich jak FORBES (wydanie nr 08/2014, 09/2014, 12/2014)) NOWOCZESNY MAGAZYN (wydanie nr 02/2014, 05/2014, 06/2014) oraz PACKAGING (wydanie nr 04/2014, 05/2014, 09/2014, 11/2014)

Burmistrz Obornik, Pan Tomasz Szrama czynnie uczestniczy w życiu miasta. Jest człowiekiem zaangażowanym w życie swoich obywateli, dostrzega rozwijające się firmy i interesuje się ich działalnością. Tym razem (16.10.2014) odwiedził firmę APACK Sp. z o.o. 

Od przeszło dwudziestu lat Polska pozostaje jednym z największych rynków zbytu opakowań w Europie. Międzynarodowy wymiar biznesu w najlepszym wydaniu ponownie zagościł w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Nasza firma powstała w roku 2001 i od tego czasu nieustannie udoskonalamy poziom naszych usług oraz poszerzamy ich zakres w celu lepszego dostosowania do potrzeb rynku.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną rolę odgrywa funkcjonalność opakowania. Każdego dnia dbamy o swoich klientów więc pomyśleliśmy również o sobie. Dotychczasowe ”opakowanie” zamieniliśmy na inne, dające nowe możliwości i perspektywy.

W dniach 9-10 kwietnia 2014 w Warszawie odbyły się VI Międzynarodowe Targi Opakowań - PACKAGING INNOVATIONS, w których wzięliśmy udział już kolejny raz, jako wystawca sektora co-packaging.

Wydarzenie to było pewnego rodzaju przeglądem najnowszych trendów, sprawdzonych rozwiązań i zaskakujących inspiracji na rynku opakowań zarówno z Polski jak i z całego świata. Wystawcy jak co roku zapewnili odwiedzającym przekrój przez niezwykle różnorodny rynek opakowań. Nasza firma miała przyjemność czynnie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, a dokładnie zaprezentować swój wachlarz usług i produktów. Organizatorzy pamiętali również o znaczeniu ekologii w produkcji opakowań oraz problemie zagospodarowania zużytych opakowań. W ramach programu towarzyszącego targom odbyła się konferencja „Logistka odzysku”.

Branża spożywcza była wspólnym mianownikiem skupiającym w jednym miejscu 6 wydarzeń targowych z serii POLAGRA PAKFOOD. Ich ekspozycję tworzyło w tym roku blisko 1000 wystawców z 32 krajów. Nasza firma miała przyjemność czynnie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, a dokładnie zaprezentować swój wachlarz usług i produktów podczas Targów Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD. Organizatorami odbywających się w Poznaniu, w dniach 23-26 września 2013 r. targów były Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Związek Województw Rzeczypospolitej Polskiej. Dzięki swoim licznym inwestycjom Targi zapewniły zarówno wystawcom jak i przybyłym gościom możliwość prowadzenia rozmów biznesowych w „ekskluzywnym opakowaniu”.

Targi opakowań easyFairs PACKAGING INNOVATIONS 2013 były dla naszej firmy doskonałą okazją do zaprezentowania się w branży co-packingowej. Nasz punkt wystawowy cieszył się olbrzymią frekwencją osób zainteresowanych naszymi produktami i świadczonymi usługami. Całości sprzyjała sprawna i przeprowadzona na wysokim poziomie organizacja targów.

Nasza firma miała okazję zaprezentować się w odbywających się co dwa lata, największych w naszej części Europy targach branży co-packingowej i logistycznej. Różnorodna ekspozycja targów została zorganizowane w sześciu pawilonach oraz na terenie otwartym, na powierzchni przeszło 30 tys. m². Udział w wydarzeniu wzięło ponad 600 wystawców z blisko 30 krajów.

Zaufali nam: