Pakowanie to nasza pasja...
od pomysłu do realizacji
Kompleksowa obsługa
logistyczna
Jakość i terminowość

O nas

APACK Sp. z o.o. jest centrum logistyczno-magazynowym świadczącym usługi pakowania, przepakowywania, foliowania, etykietowania oraz projektowania i produkcji opakowań kartonowych i jednostkowych. Pracujemy dla wiodących koncernów branży FMCG dystrybuujących swoje produkty poprzez sieci handlowe.

Firma powstała w 2001 roku pod nazwą Dom Produkcyjny APACK. Od tego czasu nieustannie udoskonalamy poziom naszych usług i poszerzamy ich zakres w celu lepszego dostosowania do potrzeb rynku.

W lipcu 2012 roku zmieniliśmy strukturę organizacyjną firmy przekształcając ją w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Nasza oferta obejmuje szeroko rozumiany co-packing produktów promocyjnych, ale też regularnych serii sprzedaży. Oferujemy profesjonalne doradztwo i rzetelną realizację zleceń. Zdobyte podczas 15-letniej działalności doświadczenie pozwala nam szybko i trafnie weryfikować upodobania klientów. Zaprezentowane na naszej stronie rozwiązania i techniki umożliwią Państwu bliższe zapoznanie się z naszą ofertą i jakością usług.

Mamy wiele do zaoferowania swoim kontrahentom. Jakość i terminowość usług są naszymi priorytetami. Świadcząc usługi na najwyższym poziomie zapewniamy swoim klientom zadowolenie i satysfakcję.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest layout opakowań promocyjnych oraz jakość ich wykonania. Opakowanie jest tak samo ważne jaki i jego zawartość. To ono jest wizytówką producenta i często właśnie przez nie klient kontaktuje się z firmą, wyrabiając sobie trwałą opinię na jej temat. Przykładamy do tego szczególną uwagę i dbamy o najmniejsze detale. Pakowanie jest naszą pracą, ale przede wszystkim pasją, którą widać podczas realizacji projektów. Dzięki temu zaufało nam wiele uznanych firm.

Państwa firma może być następnym zadowolonym z naszych usług klientem.

Czas spędzony z nami nie będzie czasem straconym, będzie dobrą inwestycją w przyszłość!

 

Zapraszam do współpracy !

              
Prezes Zarządu Robert Piechowiak

Zaufali nam: